UR & KLOCKOR / Bordsur / Bordsgarnityr 8123002
nr 812 3002
Bordsgarnityr
3 delar, Sent 1800-tal, brons/porslin, höjd: 31 x 42
Kondition: slitage, lagad, delar saknas
måndag 4 mars 2013
kl 18:25:42